Максимум інформації за декілька хітів
Для всіх:
· вбудований пошуковий двигун, вільна реєстрація
· необмежена кількість об'яв
·  безкоштовні прості
, пріоритетні
, виділені
· ілюстровані
, "золоті"
Для користувачів:
· редагування власних об'яв
· видалення власних об'яв
· перегляд об'яв доданих після останньої сесії
· оновлення простих об'яв
, перегляд статистики
Для передплатників:
· 142.8 грн. -- річна
· 94 грн. -- 6-місяців
· 15.3 грн. -- 1-місяц
· оновлення виділених об'яв
, знижки на всі послуги
  Текст:
  Тема:
  Район:
  Дата:
 
Використовуйте вбудований пошуковий двигун, коли потрібно відфільтрувати контент.
E-Mail:
Пароль:
РЕЄСТРАЦІЯ
Золоті об'яви
Using Win32 API in FoxPro
Ласкаво просимо у онлайн довідку FoxPro WinAPI, Ваше джерело інформації про те, як використовувати функції Windows API при розробці проектів на Visual FoxPro. Кілька сотень перевірених прикладів на FoxPro складають будову цієї довідки. К ...
Реклама


Прості
, пріоритетні
, виділені
об'яви
Фільтр ввімкнений:
Проста об`ява
1. Предлагаем купить ...

від: Производство Упаковки
тема: Послуги місто: Харьков район: 
ip: 
Предлагаем купить 3D пакет (пакет с плоским дном) от производителя – упаковку для премиумного сегмента кофе, чая. Фасовка вашей продукции в пакет с плоским дном происходит быстрее: пакет напоминает форму короба, боковые фальцы полностью раскрываются и такой пакет сохраняет устойчивость даже с легким продуктом, пакет для запайки. Пакет flat bottom имеет универсальную боковую зип-застежку, которая используется только конечным покупателем и не влияет на скорость фасовки. Дополнительно можно заказать: • трафаретную печать на пакетах (минимальный заказ 500 штук), • тиснение фольгой на пакетах (минимальный заказ 500 штук), • впайку кофейного клапана для свежеобжаренного кофе. Находимся в Харькове. Осуществляем оперативную доставку пакетов для кофе и чая в любую точку Украины. Работаем с 1992 года. Телефоны: • (057) 373 77 68 • (057) 373 77 85 • (057) 372 20 99 E-mail: sales@aris.ua (отдел продаж)

об'ява додана: 29-07-2019 20:19:00


Швидкий перехід
Атестати
Copyright © 2005-2019 OBYAVY.COM.UA Всі права збережено.
Інформація (об'яви, оголошення) на цій сторінці розміщена "ЯК Є". Що означає, що ви маєте користуватися нею на власний розсуд та ризик. Перед тим як копіювати, розповсюджувати або тиражувати будь-яку інформацію з цього сайту необхідно отримати дозвол на це від її володаря. Це не стосуються тих, хто користується інформацією на цій сторінці для приватного та некомерційного використання.

Повага: PHP (5.1.0), як HTML-вбудована скриптова мова; MySQL (5.0.15), SQL-база даних стандарту Відкритий Код (the Open Source standart).

Hosted by: WNet

Український портАл